תאגיד משתלות "חישתיל" פועל מזה 40 שנה בשוק השתלנות הארצי והבינלאומי. מה שהחל בתחילת שנות השבעים של המאה הקודמת כחזון ערטילאי, הפך במרוצת השנים למפעל יצרני חובק עולם. חישתיל, שהתמחותה העיקרית היא ייצור שתילים בתחומי ההורטיקולטורה (ירקות, תבלינים, צמחי נוי ושיקום נופי), היא כיום מובילה טכנולוגית בתחום השתלנות בעיקר בשל יכולתה לפתח ולהשתמש בטכנולוגיות מודרניות וכן לפתח מוצרים ייחודיים תוך שימת דגש על שתלנות ירקות באזורי אקלים חם.

זיהוי צרכים נכון וראייה עסקית כמעט עתידנית, אפשרו בעבר ומאפשרים עד ליום זה לאנשי חישתיל לפענח את המרכיבים המשפעים על ענף הירקות ולפתח מוצרים מתאימים תוך לקיחה בחשבון את צרכיו המשתנים של החקלאי. השתיל המודולארי, הוא דוגמא אחת מיני רבות לפיתוח חישתילי מוביל. השימוש בשתיל הלך והתרחב עם השנים ומהווה היום מוצר יסוד של ענף הירקות בישראל ובתוצרת המיוצאת לחו"ל.

לצד קווי יצור משגשגים ביססה חישתיל, באמצעות מחלקת מחקר ופיתוח (מו"פ) עצמית ובשיתוף עם גופי מחקר חיצוניים, מערך ידע עצמאי העוסק בפיתוח שיטות ייצור ועזרים טכניים מהמתקדמים בשתלנות הישראלית והעולמית. חישתיל אף יזמה ומכרה מספר לא מבוטל של פרויקטים מבוססי ידע ברחבי הגלובוס והנה שותפה במספר משתלות בינלאומיות שנבנו תוך הישענות על  חזית הניסיון והידע המצטבר בחברה.

מערך הייצוא של חישתיל כולל עשרות מיליוני שתילים של צמחי נוי לערוגה ולמרפסת, צמחי תבלין רגילים ואורגניים וכן שתילי ירקות מורכבים ושאינם מורכבים. השתילים מיוצאים ברובם הגדול באוויר תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות להגנתם מפני מחלות ומזיקים. חישתיל מציגה את מוצריה ומשתתפת במגוון תערוכות בשווקי היצוא בהן היא פועלת.

כמו כן, החברה מדורגת בדירוג BdiCode, דירוג מרכזי של החברות המובילות במשק הישראלי. 

 

 

חזון חישתיל

להיות חברת שתלנות מובילה וחדשנית
לצור פתרונות בחקלאות בעזרת טכנולוגיות חדשניות וכלכליות המבוססות על חזית הידע למען שיפור איכות המזון והסביבה

חקלאות פורצת דרך

לצד פעילותה הענפה בארץ, ייצוא הולך ומתגבר לחו"ל, מעורבות בבניית משתלות בחו"ל ובפרויקטים מבוססי ידע וחידושים טכנולוגיים, חישתיל זוקפת לזכותה זכייה בפרס אות קנ"ט (2011) על חקלאות פורצת דרך. בין נימוקי הועדה נכתב כי "חישתיל הינה, ללא ספק, מקור בלתי נלאה של ידע וחדשנות, בבחינת קרש קפיצה לחקלאות בישראל של הדור הנוכחי ושל המחר". 

ערכי הליבה של חישתיל

טיפוח ההון האנושי

נשפר בהתמדה את יכולתנו האישית להכוונת פעילותינו עם הלקוח לשיפור התוצאות ההדדיות.

יושרה ואמינות

אנו מקפידים לפעול תוך שמירה על יושרה ואמינות בכל תחומי הפעילות שלנו. אנו מאמינים כי תועלת רבה יותר מופקת כאשר העסקה משתלמת עבור שני הצדדים. 

מצויינות בתחום

אנו מבטיחים לפעול בנחישות ובמקצועיות למציאת המענה הנכון לצרכי הלקוח וציפיותיו. נשתדל תמיד למנוע בזבוז זמן ע"י ייעול, קיצור ופישוט תהליכים מתמיד.

שביעות רצון הלקוחות

אנו מבצעים סקרים ומחקרים ללימוד ציפיות וצרכי הלקוח ופועלים להתאמת מוצרי חישתיל לנדרש. פניית לקוח בנושא כל שהוא תקבל מענה ראשון תוך 8 ש"ע ותטופל בהקדם האפשרי. נמשיך לספק ללקוחותינו תמיכה וליווי מקצועי בשדה כחלק מסל השירות והמוצר.

שימור וקידום הידע 

נדאג תמיד להעביר ללקוח את המידע המדויק והאמין בקשר למוצר בו התעניין. נמשיך להשתתף בכנסים מקצועיים על מנת להעשיר ידיעותינו. נקיים כנסים אזוריים, נעמוד בקשר מקצועי ומסחרי רצוף עם ספקי תשומות להעברת הידע הנחוץ ללקוחותינו.

תשומת לב לפרטים

אנו מקפידים על שיפור מתמיד של מוצרינו ואיכות השירות שלנו תוך איתור בעיות, דיווח ועדכון שוטפים, לקיחת אחריות והפקת לקחים.

 

כשאתה בוחר חישתיל

undefined אתה בוחר בחברה המקפידה על ייצור שתילים בריאים.

undefined אתה בוחר בעמידה בתקני איכות מהמחמירים בעולם.  

undefined אתה בוחר בטכנולוגית השתלנות המתקדמת ביותר. 

undefinedאתה בוחר בסל מוצרים ושירותים נרחב המותאם לצרכיו המשתנים של החקלאי.