חטיבת המחקר והפיתוח בחישתיל כוללת נבחרת מומחים בעלי ותק רחב ומקיף בענף השתלנות.

נדב פס | MSc.Agr, MBA

מנהל חטיבת מו"פ ומקצוע

נדב פס | MSc.Agr, MBA

מנהל חטיבת מו"פ ומקצוע
אימייל: Nadavp@hishtil.com
טלפון: 03-937-3140
פקס: 03-937-3150

איל קליין | .Ph.D

מנהל המו"פ

איל קליין | .Ph.D

מנהל המו"פ
אימייל: Kleine@hishtil.com
טלפון: 03-9373149

יששכר ברמן

אחראי תפעול מו"פ

יששכר ברמן

אחראי תפעול מו"פ
אימייל: Isascharb@hishtil.com
טלפון: 03-937-3141

אפרים וייל | .MSc. Agr

מנהל הגנת הצומח ותקינה, תחום נוי ותבלין

אפרים וייל | .MSc. Agr

מנהל הגנת הצומח ותקינה, תחום נוי ותבלין
אימייל: Efiw@hishtil.com
טלפון: 03-937-3141
פקס: 03-937-3151

דני כהן | .BSc. Agr

מנהל תחום ירקות ומנהל האיכות

דני כהן | .BSc. Agr

מנהל תחום ירקות ומנהל האיכות
אימייל: Danich@hishtil.com
טלפון: 03-937-3138
פקס: 03-937-3151

הלל מנור | MSc. Agr.

מנהל שירות שדה והדרכה

הלל מנור | MSc. Agr.

מנהל שירות שדה והדרכה
אימייל: Hilelm@hishtil.com
סלולרי: 050-7730222
טלפון: 03-937-3141
פקס: 03-937-3150

אלי עמר

מנהל מערכות מידע | ERP

אלי עמר

מנהל מערכות מידע | ERP
אימייל: eli@hishtil.com
טלפון: 04-652-7770

אלון פרי

רפרנט צמחים מורכבים

אלון פרי

רפרנט צמחים מורכבים
אימייל: Alonp@hishtil.com
טלפון: 03-937-3141

אמנון קורן | .MSc. Agr

מנהל תחום הגנת הצומח ושתילי ירקות

אמנון קורן | .MSc. Agr

מנהל תחום הגנת הצומח ושתילי ירקות
אימייל: Ceamkor@012.net.il
סלולרי: 050-7348075
טלפון: 03-937-3141
פקס: 03-937-3150

אייל קליינברגר | .MSc. Agr

מנהל תחום ריבוי וגטטיבי

אייל קליינברגר | .MSc. Agr

מנהל תחום ריבוי וגטטיבי
אימייל: Eyalk@hishtil.com
טלפון: 04-675-5018
פקס: 04-652-7829

עופר שור | BSc. Agr., MBA

מנהל טכני

עופר שור | BSc. Agr., MBA

מנהל טכני
אימייל: Ofers@hishtil.com
טלפון: 03-937-3141
פקס: 03-937-3150